Žinomas komikas gali tapti puikiu dėstytoju – tą bandys įrodyti vienas linksmiausių Lietuvos žmonių Mantas Katleris, jau nuo šio rugsėjo vesiantis paskaitas Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakulteto studentams.

 Dar 2010-aisiais metais šioje aukštojoje mokykloje įgijęs Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos mokslinį laipsnį, populiarus komikas penkis metus intensyviai darbavosi pagal įgytą specialybę – buvo logistikos vadybos specialistas. Ir, nors prieš pusantrų metų prioritetą pradėjo skirti savo sceninei veiklai, įgytų žinių bei įgūdžių nepamiršta ir iki šiol aktyviai seka su logistika susijusias naujoves.

 „Gyvenimas kartais pakrypsta netikėta linkme. Visuomet norėjau šioje žemelėje nuveikti kažką naudingo, o, kadangi dar namo nepastačiau, medžio nepasodinau, manau, kad dalijimasis profesinėmis žiniomis su jaunąja karta bus gana prasminga veikla. Man visad malonu sugrįžti į savo Alma Mater, plius dirbdamas visad pavydėjau dėstytojams, kurie turi ilgas vasaros atostogas. Taigi, gavęs šį pasiūlymą, ilgai nesvarsčiau“, – nevengdamas sau būdingo šmaikštumo sako M. Katleris, po studijų baigimo palaikęs ryšį su VGTU Transporto inžinerijos katedra ir greitai čia dirbsiantis 0,25 etato.

 Vaikinas, kitų mokslų metų pradžioje pradėsiantis savo dėstytojo karjerą, jau dabar laisvu metu pradeda ruoštis būsimoms paskaitoms ir tikina, jog, nors per paskaitas nevengs aštresnio žodžio, tačiau iš studentų reikalaus pakankamai nemažai.

 „Kirvis“ tikrai nebūsiu, tačiau tegul jaunimėlis nesitiki, kad pas mane užteks tik papokštauti. Į savo darbinę veiklą žiūriu rimtai ir atsakingai“, – teigia garsus komikas.

 Su praėjusia balandžio 1-aja! :)