Trečiadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai skubėjo į Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike“ vykstantį „Samsung“ naujo flagmano „Galaxy S8“ pristatymą. „Samsung“ atstovai ir kviestiniai svečiai „LinkMenų fabrike“ stebėjo tiesioginę transliaciją iš Niujorko.

 Vakaro tema – technologijų ir meno draugystė, todėl nenuostabu, kad renginys vyko būtent VGTU „LinkMenų fabrike“. Svečius džiugino Lietuvos muzikos scenos atradimas – atlikėjas Daddy Was a Milkman, taip pat vyko oro akrobatų pasirodymai.

 Šiemet „Samsung“ gerbėjai buvo priversti kiek patrypčioti, mat daugelis tikėjosi, kad šis telefonas bus pristatytas dar vasarį Barselonoje (Ispanija) vykusioje parodoje „Mobile World Congress“. Visgi „Samsung“ nusprendė pristatymą nukelti: iš dalies dėl problemų su „Galaxy Note 7“ baterijomis, taip pat dėl to, kad parodose savo įrenginius pristato ir kitos įmonės, o dabar visi žiniasklaidos prožektoriai nukreipti tik į „Samsung“.

 Tad ką gi žada naujasis „Samsung Galaxy S8“? Pirmiausia, tai yra visos vartotojams būtinos savybės: atnaujintos kameros, sprendimai, kurie leidžia vienu įrenginiu valdyti ne vieną namų prietaisą, o dėl „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo ir sprendimai iš paieškos giganto. Tuo naujojo telefono modelio pristatymą Niujorke pradėjo „Samsung Mobile“ vadovas DJ Koh.